Mobil Uygulamalar

PostaGuvercini iPhone , Blackberry, Windows Mobile, Java, Android ve Symbian uygulamalarımız ile Toplu SMS gönderiminde işinizi kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Telefonlarınıza özel çözümlerimiz ile her an her yerde kolayca Toplu SMS mesajı atmanızı sağlıyoruz. PostaGüvercini hesabınızı kullanarak programa giriş yaptıktan sonra Toplu SMS gönderimine hazırsınız.

Kullanıcı dostu arayüzlerimiz ile normal sms atmak kadar kolay bir şekilde Toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki SMS gönderme kolaylığında, telefondan daha ucuza Toplu SMS gönderebilirsiniz. Telefon rehberinize Toplu SMS göndermek Posta Güvercini Mobil uygulamalarımızla daha kolay, daha ucuz! PostaGüvercini Web sitesindeki rehber bilgilerinize de Toplu SMS gönderebilir, telefon rehberinizi PostaGuvercini Web sitesine yükleyebilir(yedekleyebilir) ve web sitesinden rehberinizi indirip telefona geri kaydedebilirsiniz.

Posta Güvercini mobil uygulamasını indirmek için, Iphone kullanıyorsanız MOBIL I, Android kullanıyorsanız MOBIL A, Blackberry kullanıyorsanız MOBIL B, Nokia kullanıyorsanız MOBIL N, Windows kullanıyorsanız MOBIL W, Symbian kullanıyorsanız MOBIL S, Java kullanıyorsanız MOBIL J yazıp 5564'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Copyright © Posta Güvercini

Tüm Hakları Saklıdır.

altOval