Posta Güvercini Programları
  • Posta Güvercini Masaüstü programı ile Posta Güvercini WEB hesabınızı kullanarak kendi bilgisayarınızdan kolayca SMS ve E-posta gönderebilirsiniz. Gönderilecek mesajlarınızı ileri bir tarihe kurabilir, yılda bir, ayda bir, hafta da bir hatta günde bir mesaj gönderecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca adres defterinizde bulunan kişilere özel günler tanımlayıp bu özel günlerde mesaj göndermesini sağlayabilirsiniz. Daha önce programı kurmadıysanız kurulum programını, daha önce kurduysanız güncelleme programını bilgisayarınıza indirip kurun. Bilgisayarınızda bulunan Microsoft Veri Erişim Kontrolu (MDAC) eski bir versiyon ise Microsoft Veri Erişim Güncellemesi ni indirip kurmanız gerekmektedir.
  • Open Office Eklentisi için Javalı Open Office kurulmuş olmalıdır veya Java desteğinin kurulması gereklidir.
  • Posta Güvercini mobil uygulamalarını kullanarak, cep telefonunuzda kayıtlı olan kişilere toplu SMS tarifenizden SMS gönderebilir, telefon rehberinizi Web'e kaydedebilir, Posta Güvercini rehberinizdeki kişileri telefonunuza kolayca kaydedebilir, bilgisayar başında olmanıza gerek kalmadan her an her yerden toplu SMS gönderimi yapabilir, gönderdiğiniz SMS lerin ayrıntılı raporlarını görebilirsiniz.
  • Posta Güvercini mobil uygulamasını indirmek için, Iphone kullanıyorsanız MOBIL I, Android kullanıyorsanız MOBIL A, Blackberry kullanıyorsanız MOBIL B, Nokia kullanıyorsanız MOBIL N, Windows kullanıyorsanız MOBIL W, Symbian kullanıyorsanız MOBIL S, Java kullanıyorsanız MOBIL J yazıp 5564'e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Copyright © Posta Güvercini

Tüm Hakları Saklıdır.

altOval